loading

Školicí středisko

Nabízíme Vám na praxi zaměřená školení pro údržbáře a další uživatele hydrauliky a pneumatiky

Vzdělávací centrum – školení hydrauliky

 • Školení trochu jinak
  Dáváme přednost kvalitě před kvantitou probírané látky. Školení může efektivně absolvovat účastník i netechnického vzdělání.
 • Mobilní trenažér – školení přímo u zákazníka
  Vzdělávací centrum CHVALIS disponuje pneumaticko-hydraulickým mobilním trenažérem. Na trenažéru předvádíme možnosti závad v hydraulických systémech a jejich odstranění. Využití tohoto trenažéru při školení HYP – 1 ulehčí zákazníkům v zajišťování ubytování, diet, dopravy na školení a to nejdůležitější je zkrácení výpadků v pracovním procesu.
 • Speciální školní pomůcky
  Centrum je špičkově vybaveno školícími pomůckami umožňujícími dokonale porozumět konstrukci a funkci hydraulických a pneumatických prvků a procvičit si funkční obvody.
 • Audiovizuální technika pro dokonalou prezentaci
  K dispozici je audiovizuální prezentační technika a speciální kamera pro detailní zobrazení vnitřní konstrukce jednotlivých prvků.
 • Kvalitní lektorský tým
  Lektory jsou pracovníci CHVALIS s příslušným vzděláním a praktickými zkušenostmi s provozem a údržbou hydraulických a pneumatických systémů.
 • Časová flexibilita pro účastníky kurzu
  Základní školení jsou třídenní a Vy si můžete zvolit, zda se školení zúčastníte vcelku, nebo pouze jednotlivé dny a v různých týdnech.
 • Mezinárodně platné osvědčení Parker
  Vzdělávací centrum CHVALIS je součástí celosvětové sítě Parker – Vzdělávacích center. Úspěšní absolventi obdrží mezinárodně platné osvědčení.
Nabídka produktů a služeb CHVALIS Certifikát Partnerství pro praxi SPŠ Ústí n. L. vs. CH

Profesionální školící prostředí

školení hydrauliky                  školení hydrauliky

školení hydrauliky                  školení hydrauliky